Kameralı Açma

Kameralı Açma ; Banyo , Tuvalet ve Mutfak Tesisatlarında ki Tıkanıklıkları Robotlu Kameralı Sistemlerimiz ile Başarılı Sonuçlara ulaşabiliyoruz. Yapılan Sıralama şeklimiz olarak birinci aşamada Robotlu Sistemlerimizin farklı uçları ile Tıkanıklık açılır. yapılan işlemde garanti bir şekilde emin olmak için de Kameralarımız ile görüntülerimizi gerçekleştiriyoruz. Tıkanma sorunlarda Nerede ve Nasıl Çözüme ulaşması Nelerdir?
-Banyo içi duş, lavabo, yer sifonu, Makine gideri tesisatında ki sebepler genel olarak tesisat içi eğim sorunu veya montajdan kaynaklı sorunlardan sebepler ile karşı karşıya geline bilir . Eğim sorunu olsa da veya olmasa da kullanıcının aşamasından kaynaklı saç, sabun artık , kaçırılan herhangi plastik bir parça , Kalitesiz Çamaşır Makine deterjanları ve esna da tahliye aşamasında ki kıyafet artıklarından kaynaklı sebeplerden kaynaklı Tıkanıklık sorunları ile karşı karşıya kalınmıştır.
-Tuvalet giderlerinde ki tıkanma sorunları ise yine En büyük sorun Tesisat montaj hataları ve Eğim sorunlarıdır. Montaj hatası dediğimiz yerde pimaşların ek yerinde ki conta kayması oluşur ve oluşan contaya takılan Islak Mendil vb şeyler tıkanmaya sebebiyet verir. aynı tıkanma sebeplerinde yer sifonun montaj esnasında gırtlak hortumu farklı kaçtığı takdirde Tıkanma sorunları başlayacaktır. Montaj sorunu yok ama Eğim sorunu olan tesisat da kullanılmasa da biriken suya Islak Mendil , Tuvalet Kağıdı , Temizlik bezleri, kaçan herhangi plastik parçalar zaman ile sertleşme yapar ve artık Tıkanmaya başlar.
-Mutfak tesisatlarında ki tıkanma sorunları ilk olarak yine Eğim sorunudur . Mutfak tesisatlarında yemek artığı , yağ vb. sebeplerden kaynaklı tıkanmalar başlar. Eğer tıkanma sebebi yeri Zemin kat da ise en büyük sorunlardan biri de siz kullanmasanız bile üst katlar kullandığı anda sizden tıkanmaya tekrar eder. ikinci bir sebep ise Çamaşır ve Bulaşık Makine tahliye hortumu içinde fazla kalır ve artık yağ , yemek artığı orada sertleşir. farkında olsanız bile artık taşlaşmaya başlar.
Bahsetmiş olduğumuz sorunların çözümlerimiz ROBOTLU ve KAMERALI TIKANIKLIK AÇMA sistemlerimiz ile Teknik olarak sorunlarınızı gideriyoruz.

Kameralı Açma ; Banyo , Tuvalet ve Mutfak Tesisatlarında ki Tıkanıklıkları Robotlu Kameralı Sistemlerimiz ile Başarılı Sonuçlara ulaşabiliyoruz. Yapılan Sıralama şeklimiz olarak birinci aşamada Robotlu Sistemlerimizin farklı uçları ile Tıkanıklık açılır.
Tıkanıklık Açma İzmir, Robotlu Tıkanıklık çma,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir